biegdlabohaterow.pl

-

Bieg upamiętniający bohaterów i ojców Niepodległości 1918 roku

11 listopada 2022 r. | godz. 11.11

Termin i miejsce

Rozpoczęcie: 11.11.2022 r. – o godz. 11.11. z Placu Niepodległości. Prosimy o przybycie ok. 10.45, by dopełnić formalności i odebrać gadżety patriotyczne. Zakończenie ok. godziny 12.30.

Dobiegamy do placu Wolności, a potem przenosimy się do pobliskiej siedziby Fundacji Życie na Jaracza 18, gdzie odbędzie się biesiada patriotyczna. Integracja do godz. 15.00

Obowiązuje strój patriotyczny

Wszystkich uczestników obowiązują stroje patriotyczne – ubiór dowolny, ale wyglądem nawiązujący do barw narodowych. Uczestnicy otrzymają od organizatora okolicznościowe kotyliony itp.

Trasa

Trasa liczy ok. 7 km, przy czym, za grupą biegaczy będzie jechał bus dla osób ze spadającą formą, można przejechać część trasy. Na trasie w miejscach pamięci będzie stanowisko nawadniające. Organizator biegu nie zapewnia szatni do przebrania się, natomiast zapewnia transport depozytu, toreb itp. Depozyt będzie można pozostawić w samochodzie technicznym zabezpieczającym uczestników podczas biegu.

Udział bezpłatny

Udział w biegu jest bezpłatny, dobrowolna darowizna 11,11 zł przeznaczona będzie na zakup kwiatów i zniczy. Uczestnicy godzą się na wykorzystanie i publikowanie zdjęć i wizerunku na potrzeby udokumentowania wydarzenia. Wszyscy uczestnicy muszą wypełnić i podpisać deklarację dobrowolności uczestniczenia oraz braku przeciwwskazań lekarskich. Wszystkie potrzebne druki do podpisania będą do pobrania w dniu biegu od organizatorów.